Najnovšie recenzie zo sekcie Zosilňovače

Skytec SPL-1000

Skytec SPL-1000

Pridané: 18. apríla 2016

Zakúpený v Electronic Star

• Výborný výkon, vstup na usb a mobilnú kartu, zapojenie až štyroch reproduktorov.
  • Je ľahký a pevný.
  • Dá sa pripojiť do raku.

Za málo peňazí, veľa muziky! Potreboval som zapojiť štyri reproduktory a tu sa to dá v pohode - neklesá na výkone. Výhoda je aj usb vstup - všetku muziku ktorú mám na kľúči si v pohode prehrám priamo na zosiku - to je moc super. Má aj kontrolku, ktorá Vás informuje keď je zosik preťažený a to je tiež moc dobrá vec. Ďalšia výborná vec je vstup na pamäťovú mobilnú kartu - muziku ktorú máte v mobile si jednoducho môžete prehrať priamo zo zosiku - perfektné.Má príjemnú veľkosť a hlavne váhu, takže nie je s ním oštara. Výborný výkon, skoro žiaden šum, perfektná citlivosť. Proste moc dobrá mašinka!!! Hodí sa aj do izby a kľudne s tým ozvučíte aj menšiu akciu - chce to už len dobré bedne a zosik sa o zbytok postará! Ja osobne som si ho vybral práve kvôli výkonu a som s ním maximálne spokojný. Prekvapil ma výkon - také delo som nečakal. Spokojnosť nadovšetko! Odporúčam všetkým maníkom, ktorí chcú rozbíjať okná pomocou zvuku.

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pioneer A-30

Overený zákazník DATART.sk Overený zákazník

Pridané: 27. februára 2016

Zakúpený v DATART.sk

• pomer cena/výkon, za tie peniaze nemám čo vytknúť
  • zatiaľ nič, mám ho len týždeň ale možno len menšie gombíky na diaľkovom ovládači

som spokojný

Pridané: 3. februára 2016

Zakúpený v MALL.SK

• pozlatene vstupy
  • vystup pre subwoofer
  • vystup pre dalsie zariadenie
  • 2 pary repro
  • vzhlad, v striebornej i v ciernej vyzera skvele
  • vzhladom na zvuk denonu sa zda, ze zosilnovac ma viac ako udavanych 50W/8ohm
  • Zvuk, velmi tvrdy, 710 mal maksi zvuk, hlave stredobas posobi dost, az velmi neprijemne
  • Ovladanie hlasitosti a prepinanie vstupov neprijemne skru, suchaju o nieco, hlasitost na zaciatku cca 3cm, prepinac vstupov po celej drahe
  • Vyhotovenie - tu nieco skre, sucha sa, tam kvapka lepidla..z vyrobku ide lacny pocit, tento pocit som nemal pri modeloch 520ae a 710ae

Vyrobok som si vybral koli predoslej skusenosti s modelom 710ae, avsak zo 720ae som nespokojny. Pride mi, ze pri tomto modeli sa setrilo na kvalite, predosly model daval kvalitnejsi pocit. Zvukovo je tvrdy, hlavne stredobas vie byt az neprijemny, je dost zastrety - bez vysok, nizsi model ma jasnejsi zvuk - viac vysok, a celkovo zvuk bol prirodzenejsi. Na basoch bol nizsi model na tom lahsie, avsak zvuk bol prijemny, maky, avsak stale dravy, uderny. Basy a stredy su ok na tomto modeli, pridu mi detailnejsie a definovanejsie, avsak vzhladom na nevyvazeny zvuk bude tazsie ho sparovat s bednami. Na predchodcovi a na tomto modeli boli pouzite rovnake reproduktory - jedny stredovejsie a suchsie, druhe vyskovejsie a basovejsie, viac hifi a rovnaka posluchova miestnost. Jedny s nich boli referencne studiove bedne. Treba dodat ze na modeli 710ae som bol spokojny z direct-source, tj bez uprav eq, avsak na tomto modeli som nebol spokojny ani z vyraznym ladenim basy/vysky. Pri pohlade na vnutro zosilnovaca je vidiet razne zmeny a upravy oproti 710ae, avsak mi zvukovo pride o dost horsi, a to hlavne koli uz spominanemu neprijemnemu stredobasu a absencii vysok. Mozno sa este rozohraje, uvidime. Za cenu do 300e by som cakal viac zvuku.

Pridané: 16. januára 2016

• pre mna velky posun v kvalite zvuku oproti 15 rocnemu av zosilnovacu sony
  • ma dva digitalne vstupy, zabudovany kvalitny dac , vyuzivam ich na pripojenie telky a settop boxu, kvalita zvuku isla rapidne hore
  • kupoval som na zaklade recenzii, avsak vysoko hodnotena je v anglicku anglicka verzia bez dac
  • najlepsia kvalita v mode direct, netreba nic doladzovat
  • ma aut. Vypinanie bez signalu
  • pre mna optimalna volba, preferujem stereo zvuk, receiver nepotrebujem, radia mam v dig. kvalite cez settop box
  • plastovy celny panel, pre mna sklamanie
  • lacno vyzerajuci dialkovy ovladac

Pokial vam ide o kvalitu zvuku a digitalnu konektivitu za super cenu urcite odporucam.

Onkyo A-9155

Onkyo A-9155

Pridané: 15. januára 2016

• Poskytne vsetko co potrebujete od STEREO zosilovaca-pre vase HI-FI bedne vyborna volba a za dostupne peniaze len 250Eur/ks-spica!
  • Je to posledny analogovy typ Onkyo HI-FI zosiku, potom prisli digitalne antistroje-:( -:( -:( -:( -:( -:( -:( -:( -:( -:( -:( -:( -:( -:( -:( -:( -:( -:( -:(
  • ze sa uz prestal vyrabat -:(

Onkyo A 9155 - ista volba vela kvalitnej muziky za babku.
Onkyo vyrabaju audio komponenty uz viac ako 60rokov, takze skusenosti pretavili do tohto modelu vskutku na 1.

Advance Acoustic X-Preamp

Advance Acoustic X-Preamp

Overený zákazník Trinásty.sk Overený zákazník

Pridané: 1. januára 2016

(naposledy upravené 1. januára 2016)

Zakúpený v Trinásty.sk

• pripojenie
  • problem s usb2 - dufam, že len dočasný ;)

ok

Advance Acoustic X-A160

Advance Acoustic X-A160

Overený zákazník Trinásty.sk Overený zákazník

Pridané: 1. januára 2016

(naposledy upravené 1. januára 2016)

Zakúpený v Trinásty.sk

• dynamika
  • svetlo z led

ok

Ibiza AMP-1000

Ibiza AMP-1000

Pridané: 28. decembra 2015

Zakúpený v Electronic Star

• super zosilovac mal som ibizu amp 300 tak viem co to doraba a toto je pecka .S dobrym mixom co ho poriadne vybudi neni ocom.Teraz uz len dobre bedne kupit.

Super produkt

Auna AV1-3800

Auna AV1-3800

Pridané: 25. decembra 2015

Zakúpený v Electronic Star

celkom kvalitný za rozumnú cenu

Yamaha A-S201

Yamaha A-S201

Pridané: 19. decembra 2015

• kupovany v zlave za tusim 160€ v predraženom nay_ku.takze za takuto sumu slusny reciever,mam ho uz cca 1/2roka...
  • slusny zvuk/bezne domace kina mozu ist fajcit handry doslova
  • zapojenie dvoch parov repro
  • "cisty zvuk" hlavne hlasova zlozka pri sledovani filmov je super
  • do A mam zap. 3 pasmove starsie sony bedne
  • do B mam 20cm basaky s sub vyhybkami..cize krasne prepinam A+V ked chcem aj bassy...pre nenarocneho posluchaca bohato postacuje
  • K tomu eco/protect mode...nastava to pri zlom zapojeni repro..cize ked zapojim iba A tak bedne min 8 ohm a A+B min 16ohm...cize predpokladam,ze dotycny co komentuje nadomnou mal mozno len 4 ohmove repro v jednom kanaly.asi v A a pretazoval zosilovac..co je logicke...moj nazor vychadza z realnej skusenosti kedze sa mi to stalo...po zapojeni 8ohmovych uz bez problemov na 100 vol. asi hodinu som nechal a nic vsetko kraaaasne hralo jak hodinky....treba studovat aj manualy k zosiku

za tie peniaze slusny vykon do bezneho bytu

Yamaha A-S1000

Yamaha A-S1000

Pridané: 19. decembra 2015

• Detailny zvuk, pomaha tomu aj (zlozita) konstrukcia koncoveho stupna. Vstupny signal je konvertovany symetricky (balanced) a ten je potom zosilneny. Staci si pozriet blokovu schemu v manuali na 21. strane.
  • Masivna konstrukcia.
  • Vyzera to tak, ze audio signal nejde priamo cez potenciometer, ale pouziva sa riadenie DC signalom (aby sa zamedzilo chrastaniu potenciometra). Ked stlacim mute, tak hlasitost sa plynuje znizi/ naspat zvysi o 20 dB.
  • Za povodnu cenu (vyse 1000 eur) by som to nekupil, za 700 sa este da.
  • Mohli tam dat toslink / koax. vstup, ale v tejto cenovej kategorii sa pocita s externym high-end prevodnikom.

Cesta signalu (pure direct, vs. cez ekvalizer) sa prepina pomocou rele podla toho, ako su natocene potenciometre. Takze sa nezlaknite, ked budete nimi tocit (nachvilu signal vypadne) :-)
Spotreba naprazdno je vyssia (nameral som 60VA pri 245V), ale je to dane konstrukciou, takze to neberiem ako nevyhodu.

Yamaha A-S301

Yamaha A-S301

Overený zákazník L-E.SK Overený zákazník

Pridané: 12. decembra 2015

Zakúpený v L-E.SK

• parametre
  • dizajn

so značkou Yamaha už mám skúsenosti, takže nebol dôvod skúšať niečo iné
zosilovač A-S301 spĺňa všetky parametre, ktoré som požadoval v náväznosti na jestvujúce repro a ostanú AV techniku

Overený zákazník NAY Elektrodom Overený zákazník

Pridané: 30. novembra 2015

Zakúpený v NAY Elektrodom

• cena, 2 digitálne vstupy, dizajn, hrá dobre
  • chýba už len USB vstup

za tie peniaze nemá konkurenciu

Yamaha R-S500

Yamaha R-S500

Overený zákazník NAY Elektrodom Overený zákazník

Pridané: 28. októbra 2015

Zakúpený v NAY Elektrodom

• V danej cenovej kategórii kvalitná konštrukcia
  • kvalitný zvuk
  • dostatočný počet vstupov a výstupov
  • vstup pre gramofón
  • prepínač pre nezávislé nahrávanie "REC OUT", ktorý ale asi málokto využije.
  • Zatiaľ žiadne negatívne dojmy a poznatky. Čas ukáže aká dlhá bude životnosť, ako kvalitné súčiastky boli použité v signálovej ceste. Najmä kondenzátory starnú rýchlejšie.
  • Neprítomnosť digitálnych vstupov nepovažujem za nevýhodu. Nové modely Receiverov a stereo zosilňovačov Yamaha už majú aj digitálne vstupy.

Tento stereo prijímač Yamaha R-S500 používam na kvalitnejšie počúvanie rozhlasu v kuchyni. Nahradil starší prístroj Denon DRA-1000, ktorý už nehrá tak kvalitne ako nová Yamaha. Hoci Denon kedysi bol dvojnásobne drahší.

Skytronic AV-360

Skytronic AV-360

Pridané: 22. októbra 2015

Zakúpený v Electronic Star

• Super malé rozmery.Dobré parametre, čistý zvuk, veľmi dobré basy a čisté výšky.USB, SD, Audio vstup, rádio.Možnosť aj napájania adaptérom 12V/5A.
  • Pri vypnutí diaľkovým do pohotovostného módu stále svieti modré podsvietenie Volume.Treba vypnúť manuálne vypínač na prístroji.Chyby v popise: na škatuly je výkon 2x40W a impedancia 4-8ohm.V priloženom návode je uvedený výkon dokonca 2x3W a na prístroji je vytlačená impedancia 8-16ohm.

Odporúčam kúpiť tento výrobok za uvedenú cenu.
Použitie tak akurát v domácnosti.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]