Skytec SPL 400

Výkon
400 W
Impedancia

• , zakúpené v Profi-DJ.sk

vinikajuca reprodukcia s B-W 686 8ohmou , priestor, detail,dynamika-skvelé podanie hudobného obrazu.

• , zakúpené v Electronic Star

• Nemal som vela casu ho odskusat na plno ale zatial na moje pocuvanie hudby super, napojil som na neho 2x 150w panasonic a tak hraju ze som ich tak do teraz hrat nepocul, ta sila a dynamika je pecka.

Vrelo odporucam, super ....

• , zakúpené v Electronic Star

Spĺňa presne čo som od neho očakával, dobrá cena, ľahučký.

Typ zosilňovača
PA
Počet kanálov
Výkon
400 W
Impedancia

Skytec SPL 400 je aj pre laikov vhodný DJ a PA zosilňovač na usporiadanie malých súkromných podujatí, ktorý prekonáva zastarané dizajnové zvyky HiFi a PA zariadení. Nepríjemné a nudné čierne a tmavé tóny boli pri SPL 400 nahradené dobre naladeným, žiarivo bielym obalom.

Dizajnové rozhodnutie predurčuje koncové zariadenie pre umiestnenie v salónoch a baroch a prináša jari pre oči aj do súkromných technických kútikov.

Z technického hľadiska je zariadenie podareným crossoverom medzi HiFi a PA zosilňovačom:

Zariadenie preto kombinuje výkonnú silu PA zariadenia s možnosťami pripojenia domáceho zosilňovača. Stereo cinch vstup prijíma signál bežných domácich CD, MP3 atď. prehrávačov. Na obe sady stereo svoriek môžete pripojiť bežné HiFi reproduktory.

Zvukovo-technicky zariadenie presvedčí svojim zemitým, dynamickým zvukom.

Stabilná, zaťažiteľná konštrukcia garantuje bezproblémový možný transport zariadenia.

• , zakúpené v Profi-DJ.sk

• , zakúpené v Electronic Star

Vrelo odporucam, super ....

• , zakúpené v Electronic Star

Spĺňa presne čo som od neho očakával, dobrá cena, ľahučký.

• V tejto cenovej kategórie je tento zosilňovač skvelá vec

odporúčam