Power Dynamics PMP360 0 recenzií
Celý popis
534 €
Doprava zdarma, Na sklade
Odporúčaná ponuka Profi-DJ.sk Do obchodu
Power Dynamics PMP360
Najlacnejšie ponuky (1) Power Dynamics PMP360 93% (1 290×)Na sklade 2 oceneniePredĺžená záruka
Power Dynamics PMP360 Komerčný mixážny zosilňovač 360W 6 zón
Power Dynamics PMP360 Komerčný mixážny zosilňovač 360W 6 zón
Recenzie (0) Power Dynamics PMP360 Hodnotenia produktu Power Dynamics PMP360
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Parametre produktu Zobraziť ďalšie parametre
Poradňa Power Dynamics PMP360
{"Obľúbené kategórie":[["Prestieranie","https://prestieranie.heureka.sk/"],["Držiaky na uteráky","https://drziaky-na-uteraky.heureka.sk/"],["Tašky na padel","https://tasky-padel.heureka.sk/"],["Kuchynské váhy","https://kuchynske-vahy.heureka.sk/"],["Air Bikes","https://air-bikes.heureka.sk/"],["Motorové píly","https://retazove-pily.heureka.sk/f:12160:569898,120574,120573/"],["Ručné plničky klobás","https://plnicky-klobas-prislusenstvo.heureka.sk/f:38666:37434014/"],["Nabíjačky k aku náradiu s jedným akumulátorom","https://sady-baterii-a-nabijaciek-k-aku-naradiu.heureka.sk/f:34024:95427/"],["Svetlá na bicykel Garmin","https://svetla-na-bicykel.heureka.sk/f:11485:8399212/"],["Kuchárske nohavice pánske","https://kucharske-nohavice.heureka.sk/f:40523:43897841/"]],"Vybrané značky":[["Zosilňovače Next","https://zosilnovace.heureka.sk/f:2274:36096485/"],["Zosilňovače Powersoft","https://zosilnovace.heureka.sk/f:2274:36096484/"],["Zosilňovače AMS","https://zosilnovace.heureka.sk/f:2274:29441182/"],["Zosilňovače Leak","https://zosilnovace.heureka.sk/f:2274:30570936/"],["Zosilňovače Campfire Audio","https://zosilnovace.heureka.sk/f:2274:47788073/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať nabíjačku a štartovací box?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-nabijacku-a-startovaci-box-c2884-20174/"],["Ako vybrať zapletené kolesá?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-zapletene-kolesa-c2131-20245/"],["Ako vybrať látku?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-latku-c3411-19872/"]],"Vybrané produkty":[["KURWA nikotínové vrecká collection blackcurrant purple grape 25 mg/g 18 vrecúšok","https://nikotinove-vrecka.heureka.sk/kurwa-nikotinove-vrecka-collection-blackcurrant-purple-grape-25-mg-g-18-vrecusok/"],["Vonyx MEG050","https://megafony.heureka.sk/vonyx-meg050/"],["Alchemix Lab. Kokosové mydlo na pranie tuhé bez vône 120 g","https://mydla-na-pranie.heureka.sk/alchemix-lab-kokosove-mydlo-na-pranie-tuhe-bez-vone-120-g/"],["ETA 1762 92030","https://vakuovacie-vrecka-folie.heureka.sk/eta-1762-92030_2/"],["ECG PMP 30 8GB","https://mp3-a-mp4-prehravace.heureka.sk/ecg-pmp-30-8gb/"],["Stablecam Multifunkčná rýchlonabíjacia skrinka pre Insta360 Ace Pro & Ace 1INST538","https://nabijacky-kamery.heureka.sk/stablecam-multifunkcna-rychlonabijacia-skrinka-pre-insta360-ace-pro-ace-1inst538/"],["FOUGANZA Uzdička Schooling s opratami čierna koža","https://uzdecky-pre-kone.heureka.sk/fouganza-uzdicka-schooling-s-opratami-cierna-koza/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}